Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony na facebook.com!

  

Kadra

 

tygrysek 007

 

Kadra Naszego Przedszkola to zgrany i kreatywny zespół otwary na potrzeby dzieci. Tworzą go wykwalifikowani  i bardzo ambitni nauczyciele z powołaniem do pracy z dziećmi. Charakteryzuje ich energia, która nigdy się nie kończy oraz głowa pełna pomysłów. Rzetelna wiedza poparta doświadczeniem pozwala nauczycielom na skuteczne wprowadzanie dzieci w świat nauki.

Wszyscy nasi nauczyciele mają ukończony kurs z udzielania pierwszej pomocy.

Paulina Woźny – dyrektor przedszkola; jest aktywną nauczycielką       z wieloletnim doświadczeniem. Propaguje nowe metody pracy z dziećmi, uwzględniając ich potrzeby i indywidualne predyspozycje. Współpracuje z wychowawcami oraz z rodzicami, nadzoruje działania dydaktyczne , dba o dobrą atmosferę  w „Tygryskowym przedszkolu”.
 

Ciepłą, życzliwą atmosferę oraz wszechstronny rozwój Państwa dzieci zapewniają nauczyciele:


W grupie II - "ŻABKI"

nauczyciel - mgr Monika Wilk- Ukończyła Wychowanie Przedszkolne na Wydziele Pedagogicznym Uniwersytetu Rzeszowskiego. Wyróżnia się uśmiechem oraz niezwykle ciepłym podejściem do każdego maluszka. Zafascynowana sztuką teatrlną przekazuje swoją pasję podopiecznym. Prowadzi w przedszkolu warsztaty teatralne.


W grupie II  - "MISIE"

nauczyciel - mgr Bernadeta Rusinek-  Ukończyła 5-letnie studia na Uniwersytecie Rzeszowskim na Wydziale Pedagogicznym o specjalności Wychowanie Przedszkolne. Pani Bernadetka jest pełna akceptacji   i bezwarunkowo pozytywnego nastawienia wobec dzieci. W sposób świadomy kieruje ich rozwojem. Niezwykle wrażliwa, subtelna a przy tym konsekwentna w swoim działaniu. Podopiecznych obdarza pozytywną energią i radością każdego dnia.

nauczyciel - mgr Ewelina Kindlarska Posiada kierunkowe wykształcenie pedagogiczne i zamiłowanie do pracy     z dziećmi. Niezwykle otwarta i kontaktowa nauczycielka, ktorą kochają wszystkie dzieci:) Jako ciepła i cierpliwa osoba zawsze chętnie służy radą i  wskazuje podopiecznym jak można rozwiązać problem. Każdego przedszkolaka wita uśmiechem i nieukrywaną radością.

 

W grupie III - "BIEDRONKI"

 

nauczyciel - mgr Anna Kipczak - Ukończyła studia pedagogiczne na Uniwersytecie Jana Kochanowskiego w Kielcach oraz studia podyplomowe z logopedii na UR. Jest osobą empatyczną, dzięki czemu potrafi właściwie zareagować na emocje swoich podopiecznych. Ciepła, życzliwa i uśmiechnięta - te cechy sprawiają, iż z łatwością zjednuje sobie serca Przedszkolaków. Pani Natalia jest osobą kochającą zwierzęta. Swoją pasję przekazuje najmłodszym i uwrażliwia ich na los czworonożnych przyjaciół.

 

W grupie IV - "WIEWIÓRKI"

nauczyciel - mgr Katarzyna Rogóż

 

 

Zajęcia dodatkowe prowadzą:

  • język angielski  - pani Ania
  • rytmika - pani Ania
  • logopedia - pani Kasia 
  • gimnastyka - pan Jacek
  • warsztaty plastyczne - pani Monika 
  • zajęcia taneczne - pan Grzegorz
  • zajęcia taneczne - pan Łukasz